İptal ve İade

 Iptal Ve Iade

Siparişinizi ana sayfada  yer alan "Siparis Takibi" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Siparis Hazirlaniyor" veya "Kargoya Verildi" statüsünde değilse info@aylinbora.com adresine sipariş numaranızla birlikte bir mail göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz.Iptalle ilgili bilgilendirme maili tarafiniza gonderilecektir.Eger siparisiniz "Kargolama" asamasindaysa iptal gerceklestirememekteyiz.Bunun icin urun elinize ulastiktan sonra 7 is gunu icerisinde iade gerceklestirebilirsiniz.

Iade kabul edilmesi icin, urunun  hic kullanilmamis,tahribat gormemis ve satilabilirliginin bozulmamis olmasi gerekir.Bu sartlara uygun urun hasarsiz orjinal ambalaji ve varsa aksesuarlariyla birlikte tam olarak tarafimiza gonderilmelidir.İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade bildirim formu da iade gonderisine eklenmelidir.Iade urun kargo masrafi musteriye aittir.

Ürün incelemesi, tarafimizdan yapılıp iadesi onaylandığında ödemiş olduğunuz ürün bedeli kredi kartiniza geri yansir.

Kusurlu Urun Iade

Üretim kaynakli herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde,yukarıdaki adımları izleyerek ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

Siparisiniz teknik nednelerden veya ozel malzeme gerektiren urunlerde malzeme temin edilememesi durumlarinda aylinbora.com tarafindan iptal edilebilir.Bu durumda size maille bilgilendirme yapilarak odemis oldugunuz urun bedeli kredi kartiniza geri yansir.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır